Dalaman Havalimanı Datça Transfer

Dalaman Havalimanı Datça Transfer

 
Dalaman Havalimanı Datça Transfer Ücretleri
  • Dalaman Havalimanı - Datça Özel Transfer Ücreti 400 TL
  • Dalaman Havalimanı - Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer Ücreti 80 TL
  • Dalaman Havalimanı - Marmaris Havaş ile Ulaşım Ücreti 35 TL
  • Marmaris Otogar - Datça Minibüs Ücreti 25 TL

 

Dalaman Havalimanı Datça Transfer Saatleri

Tüm yıl boyunca; Dalaman Havalimanına sabah 07:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında iniş yapan tüm uçuşlar ve Dalaman Havalimanından sabah 08:00 ile akşam 24:00 saatleri arasında kalkış yapan tüm uçuşlar için Dalaman Havalimanı – Datça – Dalaman Havalimanı Paylaşımlı Shuttle Transfer hizmetimiz vardır.

 
Dalaman Havalimanı Datça Özel Transfer

Dalaman Havalimanı Datça Özel Transfer

4-5 kişilik bir aile veya arkadaş grubu beraber yolculuk yapacaksanız çok mantıklı. Dalaman Havalimanı Datça Özel Transfer hizmetimizde, 7 kişi kapasiteli, Vip araçlar için ödeyeceğiniz tek yön özel transfer ücreti 400 TL.

 
Dalaman Havalimanı Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer

Dalaman Havalimanı Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer

Dalaman Havalimanı Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer hizmetimiz tüm yıl boyunca devam ediyor. Yaz sezonunda uçak ve yolcu yoğunluğundan dolayı Dalaman Havalimanı Datça arasında günde ortalama karşılıklı 8-10 seferimiz oluyor. Kış sezonunda ise Dalaman Havalimanında uçuşların azalması günde ortalama 2-3 sefere düşmemize neden oluyor. Bizi Havaş gibi düşünün Dalaman Havalimanından Datça’ya geliş ve dönüşlerinizde, uçak iniş ve kalkış saatlerinize göre planlama yapıyoruz. Dalaman Havalimanı Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer Ücreti - Tek Yön 80 TL

Dalaman Havalimanı Datça Ucuz Transfer

Dalaman Datça Ucuz Transfer için yapmanız gereken; Uçaktan inince Havaş ve Muttaş’ın Marmaris aracına binin ( Ücreti 35 TL ) Marmaris Otogardan da Datça Minibüslerine binin ( Ücreti 25 TL ) Toplamda 60 TL maliyet ile Datça’dasınız. Aklınızda olsun; akşam belli bir saatten sonra Datça minibüsleri çalışmıyor ve çok valiziniz varsa da problem olabilir. Tabi birde, indi bindi, ucuz geliyorum derken Datça’ya gelmeniz 4 saati bulmuş.

Dalaman Havalimanı Datça Havaş

Havaş’ın Dalaman Havalimanından Datça’ya direkt seferleri yoktur. Havaş sizi Dalaman Havalimanından Marmaris Otogara kadar getirir ( Ücreti 35 TL ) Sonrasında da Datça Minibüslerine binmeniz gerekiyor.

Dalaman Havalimanı Datça Otobüs

Dalaman Havalimanından Datça’ya direkt otobüs seferleri yoktur. Dalaman Datça Otobüs seçeneğiniz şöyle; Dalaman Havalimanından, Dalaman Otogarına gitmeniz gerekiyor. Dalaman Otogarından Marmaris Minibüsüne bineceksiniz ve Marmaris Otogarından da, Datça Minibüsüne bineceksiniz.

Dalaman Havalimanı Datça ucuz paylaşımlı shuttle transfer saatleri ve Dalaman Datça özel transfer ucuz fiyat ve ücretleri ile ekonomik ulaşım İçin Telefon: 0252 712 84 00 Gezinet Transfer Datça