Dalaman Havalimanı Palamutbükü Transfer

Dalaman Havalimanı - Palamutbükü Transfer

Dalaman Havalimanı Palamutbükü arası 185 Km ve yolculuk 3 saat sürmektedir. Palamutbükü Datça Yarımadası’nın en meşhur koyudur ve birçok konaklama tesisi bulunur. Datça Merkez ile Palamutbükü arası ise 27 Km ve 40 dakikadır. Dalaman Havalimanı Palamutbükü arasında transfer seçenekleriniz şunlardır;

Dalaman Havalimanı Palamutbükü Özel Transfer

Dalaman Havalimanı Palamutbükü Özel Transfer

Dalaman Havalimanı Palamutbükü Özel Transfer Ücretimiz 500 TL

Dalaman Havalimanı - Palamutbükü Özel Transfer Hizmetimizde, 7 kişi kapasiteli, Vip araçlar kullanıyoruz ve yolculuğunuz 3 saat sürüyor.

Dalaman Havalimanı Palamutbükü Paylaşımlı Transfer

Dalaman Havalimanı Palamutbükü Paylaşımlı Shuttle Transfer

Dalaman Havalimanı Palamutbükü Transfer için Dalaman Havalimanı Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer araçlarımızı kullanabilirsiniz.

Maalesef Paylaşımlı Shuttle Transfer araçları sizi Palamutbükü’ ne kadar götürmez. Sizi Kızlan sapağında bırakıp, alabiliriz ya da Datça Merkezde bulunan Palamutbükü Minibüslerine kadar bırakabiliriz.

Datça Merkez Palamutbükü arasında ulaşım için ise ya taksi kullanacaksınız ya da Datça Palamutbükü köy minibüslerini kullanabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Palamutbükü Transfer Saatleri ve Dalaman Palamutbükü Özel Transfer Ucuz Fiyat ve Ücretleri İle Ekonomik Ulaşım İçin Telefon: 0252 712 84 00 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap!