Günübirlik Knidos Antik Kenti - Palamutbükü - Eski Datça Turu
Knidos Antik Kenti

Knidos Antik Kenti 

Knidos Antik Kenti - Palamutbükü - Eski Datça Tur Programı

Datça Merkez ( Cumhuriyet Meydanı ) hareket ile konakladığınız otelden de sizi alarak, Knidos Antik Kenti, Palamutbükü ve Eski Datça Turumuza başlıyoruz. Yaklaşık bir saat yolculuk sonrası, antik çağın en önemli ticaret, sanat ve kültür merkezi olan Knidos Antik Kenti’ne varıyoruz. Kokartlı rehberimiz eşliğinde  Knidos Güneş Saati ve Knidos Aphrodite ( Afrodit ) Tapınağı'da dahil olmak üzere tüm Knidos Antik Kenti’ni hep beraber geziyoruz ve bu turumuz tahmini 2 saat sürüyor. Knidos Antik Kenti gezimiz, öğle saatlerinde yapıldığı için yanınızda güneşten korunmak için gereken malzemeleri bulundurmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Palamutbükü

Palamutbükü

Knidos Antik Kenti ziyaretimiz sonrası, öğle yemeği ve doğa ile iç içe, berrak denizi ve kumsalından faydalanmak için Palamutbükü’ne geçiyoruz. Datça'nın en güzel koylarından biri olan Palamutbükü' nün, cennet gibi doğası ve muşteşem denizi ile sizi hayran bıraktıracağından eminiz. Palamutbükü ziyaretimiz tahmini 2,5 saat sürüyor. Palamutbükü ziyaretimiz sonrasında ise Eski Datça gezimiz için yola çıkıyoruz ve tahmini 30 dakika sonra, son durağımız olan Eski Datça'ya varıyoruz.

Eski Datça

Eski Datça

Eski Datça için, varoluşundan itibaren, antik çağlardan beri, yaşamın hep var olduğu, daracık sokakları, tarihi yapıları ile Datça’nın küçük ve şirin kasabası diyebiliriz. Eski Datça'da, tarihi taş evleri, Can Yücel'in yaşadığı ev de dahil olmak üzere, tüm Eski Datça' yı rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Datça’ya dönüş için yola çıkıyoruz, sizi alındığınız yere bırakıyoruz ve Günübirlik Turumuz sona eriyor.

Knidos Antik Kenti - Palamutbükü - Eski Datça Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Tur aracı ile ulaşım

Müze Giriş Ücreti

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Knidos Antik Kenti - Palamutbükü - Eski Datça Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle Yemeği ve Tüm İçecekler

Kişisel Tüm Harcamalar

Knidos Antik Kenti - Palamutbükü - Eski Datça Tur Ücreti

Kişi Başı 125 TL