Datça Otelleri Hakkında

 

Datça 'da yerel acente olarak www.datcaotelleri.com sitemiz ile hizmetinizdeyiz. Güzel Datça'mızın otellerinde konaklamak isteyen misafirlerimiz için, www.datcaotelleri.com üzerinden yapılan rezervasyonlarında Dalaman Havalimanı Datça Transferi için bir kampanyamız var.

ÜCRETSİZ DALAMAN HAVALİMANI - DATÇA TRANSFER KAMPANYASI

Ücretsiz Dalaman Datça Transfer kampanyasından yararlanabilmeniz için Datça Otel Rezervasyonunuzu acentemiz üzerinden yaptırmanız yeterlidir. Kampanyamız, min 3 gece konaklamalı  Datça Otel Rezervasyonunuzda her oda için 2 kişi ile sınırlıdır. Aynı odada 2 den fazla kişi kaldığınızda, transfer firmasının normal satış fiyatından koltuk satın almalısınız. *

Misafirlerimiz İstanbul - Ankara - Dalaman uçuşlarıyla ortalama bir saat süren uçuşun ardından Dalaman Havalimanı’na vardıktan sonra alandan alınacak ve yaklaşık 2.5 saat süren yolculuk sonucunda toplam 3,5 saat sonra otellerinde olabileceklerdir. Datça merkez ilerisinde olan otellerimize yapmış olduğunuz rezervasyonlarınız için ise, Datça Merkeze kadar transfer hizmetinizi kullanabilirsiniz. Sektördeki 20 yıllık tecrübesinin son 3 yılını Datça 'da tamamlayan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

* Otel statüsünde olmayan işletmeler için kampanyamız geçerli değildir. Lütfen öncesinde bilgi alınız.