Kullanım Şartları ve Güvenlik Politikası

İptal ve Değişiklik

Herhangi bir yanlışlık ve/veya hataya mahal vermemek açısından tüm iptal ve/veya değişiklikler Datça Otelleri tarafından yapılmalıdır. Herhangi bir değişiklik ve/veya iptal talebi ancak Datça Otelleri'a ulaştığı zaman esas alınacaktır. İptal ve/veya değişiklik talepleri şahsen kayıtlı adresimize veya [email protected] e-posta adresimize veya 0252 299 92 14 numaralı telefon numaramızdan aranarak yapılabilecektir. İptal süresi dolmuş olması halinde Datça Otelleri firmamızın bir sorumluluğu yoktur. Datça Otelleri, müşteri tarafından verilen telefon numaralarına ulaşamıyor ise, iptal etme ve/veya değişiklik haklarını kendi inisiyatifinde tutar. Hizmet tarihinden BEŞ GÜN öncesine kadar yapılacak olan iptal ve/veya değişikliklerde, hizmet bedeli kesintisiz olarak iade edilir  aksi durumlarda  ise iade yapılmaz.

Gizlilik Taahhüdü

Bu sitede olan tüm gizlilik kuralları yapılan alışveriş ve/veya rezervasyonlarda verilen kişisel bilgilleri bir güvenlik çerçevesine almak için konulmuştur. Bu siteyi kullanarak yapılan tüm işlemleri Datça Otelleri acenta, şube ve/veya ortaklar tarafından görülebileceğini kabul etmişsiniz demektir. Ancak bu bilgiller 3. Kişilerle kesinlikle paylaşılmaz; meğer ki şu durumlar mevcut olsun: 1. Yasal işlemlerle ilgili her türlü bilgi ve/veya belge ulaşma 2. Kullanıcının, site vasıtası ile yapması muhtemel tüm yasa dışı eylemlerle ilgili araştırma; 3. Site ve şirket ile ilgili tüm çalışanların hak ve menfaatlerini korumakta gerekli bilgiler; siz kullanıcı olarak tüm bu hakları https://www.datcaotelleri.com'a vermiş bulunmaktasınız. Tüm bu şartlardan ve/veya ihlallerden ve/veya istenmeyen e-postaları engellemek için çeşitli teknolojik yollar ve/veya özetle filtreleme yöntemini kullanmanızı öneririz. Ancak bu yol site hizmetini kullanmanızı engelleyebilir. Alışveriş ve/veya rezervasyon esnasında size sorulan tüm soruları yanıtlamanız zorunlu olmakla beraber, bu esnada tarafımıza vereceğiniz kişisel bilgiler tarafımızca güvenli bir ortamda saklı tutulur. Kredi kartınız ile ilgili vereceğiniz bilgiler ise rezervasyon ve/veya alışveriş şartları için ve/veya teminat maksatlı tutulur ve güvenli bir ortamda saklanır kesinlikle sistemde saklanmaz. IP adresinizi sitemize erişiminizin daha kolay olması için kullanacağız. Tarafımıza verilen bilgilere ulaşmanız ve/veya değiştirmeniz için güncelleme sayfalarını kullanmanız yeterli olacaktır.

Güvenlik Politikası

Datça Otelleri.com.tr, kredi kartı ile yapacağınız alışveriş ve/veya rezervasyon ve/veya işlemlerde güvenliğiniz açısından en üst seviye güvenlik sistemini ve en son teknolojiyi kullanır. Vermiş olduğunuz hiçbir bilgil kesinlikle 3. taraflara iletilmez ve/veya tarafımızca güvenli bir ortamda saklı tutulur. Kredi kartı ile ilgili bilgileriniz, teminat zorunluluğu dışında tarafımızca kayıt hiçbir şekilde edilmez, saklanmaz. Keza teminat için kayıt edilse dahi, teminat şartları yerine getirildiğinde sistemden yok edilir. Güvenliğiniz açısından her yeni rezervasyon ve/veya alışverişte yeniden kart bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.