Datça Otelleri - Sıkça Sorulan Sorular

NE TÜR HİZMETLER VERİYORSUNUZ?

Datça Otelleri olarak Datça Otelleri Rezervasyon ve Dalaman Havalimanı Datça Transfer Hizmeti vermekteyiz. Dalaman Datça Transfer hizmetlerini Gezinet Datça ve Transfer Datça firmaları aracılığı ile yapmaktayız.

SİZE NASIL GÜVENEBİLİRİM ?

Sektörde 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Datça 'da yerel acente olarak hizmet vermeye başlayalı 3 yıl oldu. Ayrıca otel rezervasyonu yaptırdığınızda, dilerseniz ödemenizi direkt olarak otele yapabilirsiniz. Bu durumda Datça Otel Rezervasyonu hizmetinizi de teyit etmiş olursunuz. Ayrıca transfer hizmetinizi de Datça Otel Rezervasyonunuz sonrasında yukarıdaki firmalarımızdan teyit edebilirsiniz.


DALAMAN DATÇA TRANSFER HEDİYEMİZ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANABİLİRİM?

Dalaman Datça Transferi Hediyemiz kampanyasından yararlanabilmeniz için Datça Otel Rezervasyonunuzu acentemiz üzerinden yaptırmanız yeterlidir. Kampanyamız, min 3 gece konaklamalı  Datça Otel Rezervasyonunuzda her oda için 2 kişi ile sınırlıdır. Aynı odada 2 den fazla kişi kaldığınızda, transfer firmasının normal satış fiyatından koltuk satın almalısınız. 


DATÇA OTEL REZERVASYONUMU NASIL YAPABİLİRİM?

Web sayfamız üzerinden DATÇA OTEL rezervasyon formumuzu doldurarak rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri numaramızı da arayarak bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.


NEDEN OTELE ÖDEME YAPIYORUM ?

Yanlış anlaşılmaları engellemek adına, eğer dilerseniz Datça Otel Rezervasyonunuzun ödemesini direkt olarak otel hesap numarasına gönderebilirsiniz. 


HAVALİMANINDA KİMSE BİZİ KARŞILAMAZSA NE YAPMALIYIM?

Bizi aramanız yeterli olacaktır. Müşteri destek ekibimiz size sorunsuz bir hizmet sağlamak adına 7/24 çalışmaktadır. En kısa sürede sorunu anlayıp çözüme ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.


NE KADAR ÖNCEDEN İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİRİM?

Datça Otel Rezervasyonu giriş tarihinizden  5 gün öncesine kadar cezasız iptal ve değişiklik yapabilirsiniz.


UÇAĞIM RÖTAR YAPARSA TRANSFERİM NE OLUR?

Merak etmeyin, kimseyi yolda bırakmıyoruz. Datça Otelleri, tüm uçuşları anlık olarak takip eder ve tüm günclelemelerden haberdardır. Özel ve VIP transfer hizmetlerimizde siz ne zaman gelirseniz biz de o zaman oradayız. Paylaşımlı transferde de, bir sonraki müsait olan aracımız ile hizmetimizi yine sağlıyoruz.